Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lousie Elan Madison

2 posters
YazarMesaj
Louise Elan Madison
Hufflepuff IV. Sınıf
Louise Elan Madison

Aslan Maymun

Lousie Elan Madison Empty
MesajKonu: Lousie Elan Madison   Lousie Elan Madison Icon_minitimeÇarş. 1 Haz. 2011 - 20:08

Yatağına her zamankinden daha önce girmişti uyuyabileceğinden emin değildi ama içinden başka hiçbirşey yapmak gelmiyordu. Yatağına uzanmış bir şekilde gözlerini kapattı ama bir süre sonra gözlerini açmak zorunda kaldı ve tavanı seyretmeye başladı. Tüm bedenini adını bir türlü koyamadığı sıkıntı kaplıyordu dahası vücudu titremeye başlamıştı. Vücudunu kontrol altına aldıktan sonra yatakta doğruldu ve düşünmeye başladı. Ama ne düşünürse düşünsün aklına tek bir iyi düşünce gelmemişti. Dahası kötü birşeyler olmasından endişe etmeye başlamıştı bir anda telefonunun çalmasıyla irkildi. Telefonu korkarak açmasına rağmen arkadaşının sesini duyduğunda rahatlamıştı. Arkadaşı " Sharlene evde ne işin var hepimiz toplandık parti yerine gidicez itiraz yok sende geliceksin hazırlan seni almaya geliyoruz " dedi, o ise gidip gitmeme konusunda kararsız olmasına rağmen asla söz geçiremediği arkadaşına evet demek zorunda kalmıştı.
İçinden " Dışarı çıkmak belkide iyi gelebilir" dedi ve gardolabını açtıktan sonra ne giyeceğini düşünmeye başladı. Arkadaşlarının nası giyinmiş olabileceklerini gözünün önüne getirdiğinde gülmeye başladı. Evden çıkmadan bile rahatlamaya başlamış olması onun için oldukça iyiydi. Bir süre daha dolaba bakındıktan sonra siyah elbisesini ve havanın serin olabileceğinden siyah ceketini çıkarrdı. Üzerini değiştirkten sonra çantasını alarak aşağıya indi. Arkadaşlarının bir süre sarılıp öpüşlerinin ardından sonunda arabaya binip partiye doğru ilerlemeye başladılar. Onlara gülümseyebilmiş olmasına rağmen içindeki sıkıntı hala geçmemişti ama düşünmek istemiyordu tabi nasıl yapacağı meçhul olan bir davranıştı bu...
Partini olduğu yer oldukça kalabalıktı müzik sesleri eşliğinde havai fişekleri izlerken telefonunun çalması ile birlikte kalabalıktan uzaklaşıp sessiz olan sokaklardan birine girip telefonunu açtı. Arayan babasıydı, endişeli bir şekilde " Sharlene Maddelena yanındamı " dedi. O an içindeki sıkıntı o titremeler bir anlam kazanmıştı, oda endişeli bir şekilde "Hayır baba benimle değil ne oldu, neden bu saatte burda evde değil ve ayrıca evden ne zaman çıktı" diye bir sürü soru sıralamıştı. Babası " Sharlene sakin ol akşam yemeğinde hiç bir sorunu yoktu yaklaşık bir saat önce odasına uyumak için çıktı, bende yatarken onu kotrol etmek için odasına girdiğimde orda olmadığını farkettim. Belki, senin yanına gelmiş olabileceğinden seni aradım ama yanında yok nerde olabilir. Ben ve annen onu aramaya çıkıcaz sende ara ve olurda bulursan bize haber ver " dedikten sonra telefonu kapattı.
Telefonu kapatıp çantasına koyduktan sonra içinden "Maddelena nereye gittin ve ben seni nasıl bulacağım" diyerek ellerini başına götürdü. Sonra aklına arkadaşları geldi hızlı bir şekilde yanlarına gidip " Çok üzgünüm babam aradı evde bir sorun varmış ben gidiyorum sonra görüşürüz " dedi. Arkadaşarına gerçekleri söyleyemezdi sonuçta onlar sıradan güçleri olmayan insanlardı. Bunları bir kenara atıp kendini tamamen Maddelena a odakladı. Nereye gidebileceğini neden gitmiş olabilceğini düşünmeye çalışıyordu. Her ne kadar öz kardeş olmasalarda öz kardeşlerden daha yakın olmuşlardı birbirlerine hiç bir zaman ailesinin eksikliğini ona yaşatmamaya çalışmışlardı ailesi ve kendisi...
Hızlı bir şekilde kalabalığın arasına karıştı, Maddelena yı eğer gerçekten tanıyorsa kaçıp ve saklanmak için yapabileceği en iyi şey kalabalığın arasına karışmak olacağına karar verdi. Üstelik bu saatte bulunduğu caddelerden daha kalabalık başka bir yerde yoktu. Çantasından Maddelena nın fotoğrafını çıkartıp önüne çıkan herkese onu sormaya başladı, çok geçmeden birinin tarifi üzerine yönünü değiştirerek bir sokağın başına geldi ve duyduğu ses ile birlikte hem sevinmiş hemde endişelenmişti. Sevinmesinin nedeni sesin sahibi Maddelena idi ama diğer yandan başı belada olmasa bu şekilde bağırmazdı hızlı adımalrla senin geldiği yere koştu. Maddelena çıkmaz sokağın dibince önünde ise bir kaç sarhoş, serseriden oluşan bir kalabalık vardı. Yüksek sesle "Maddelena yanıma gel" dedi ve bunu söylerken adamlara kızgın bir şekilde bakmaya başlamıştı. Adamlardan biri umursamaz bir tavırla " Bugün gerçekten şanslı günümüz bakın bizi eğlendirecek biri daha çıktı karşımıza " dedi. Bu laf Sharlene i iyiden iyiye deliye döndürmüştü. Normalde sakin olan tavrı ailesinden birine yapılan herhangi bir kötü durum karşısında çılgına dönmesine neden oluyordu. " Gerçekten eğlenmekmi istiyorsunuz tamam o halde ben sizi eğlendireyim " dedi çantasını yere bıraktıktan sonra adamlara doğru hızlıca ilerledi ve kendine en yakın olana iyi bir yumruk attı. Gücünü insanlara karşı kullanmayacağını bildiğinden babasının ona öğrettiği dövüş teknikleriyle idare etmek zorunda kalmıştı. Adamlardan biri kendine doğru hızlıca geldiğinde onada bir tekme attı, adamlardan geri kalanınada aynı igiyi gösterdikten sonra Maddelena yı ordan alıp uzaklaştı.
Maddelena ile caddede yürürken aklına babası geldi ve telefonunu çıkartıp babasını aradı " Baba merak etme Maddelena yı buldum benimle birlikte onu benim evime götürcem" dedikten sonra babasının konuşmasına izin bile vermeden telefonu kapattı. Kız kardeşini koluna tutarak evin yolunu tuttu bu gece kız kardeşi içinde kendisi için de oldukça uzun olacaktı.
Seçmen Şapka

Seçmen Şapka

Oğlak Keçi

Lousie Elan Madison Empty
MesajKonu: Geri: Lousie Elan Madison   Lousie Elan Madison Icon_minitimeÇarş. 1 Haz. 2011 - 20:22

Kalbinde adalet duygusu seziyorum.
IV.Sınıf Hufflepuff Hufflepuff Hufflepuff

Lousie Elan Madison
1 sayfadaki 1 sayfası